محل تبلیغات شما

امروز با دبیر زبان هشتم و نهم دعوام شد . پرو خانم ما اومدیم لپتاپ رو ببریم برای درسمون ، ناظممون گفت که اول دبیر بیاد سر کلاس بعد لپتاپ رو ببرید؛ چرا شماها انقد هولید؟ یهو خانم الف انگار ارث باباشو بالا کشیدیم داد و بیداد راه انداخت که خانم جیم ، اینا برای رقابت با من اینکارارو میکنن ، میدونن که همه برنامه های من توی این لپتاپ ، بازم سریع زنگ تفریح میان دنبالش این لپتاپ،خجالت نمیکشن دخترای پررو ، خیر سرشون من بزرگترشون هستم . بعدشم مارو هول داد و رفت. انگار نه انگار که شاگرداش چه فحشایی که سر لپتاپ به ما نمیدن و خودشونم زنگ تفریح دنبال لپتاپ نمیان .  پیر بداخلاق . حالا ما با معلم مون رفتیم دفتر تا معلمون با مدیر صحبت کنه< معلم مون خیلی مهربونه> مدیر و ناظم هم طرف مارو گرفتن و گفتن که آره حق باشماست دخترای گلم ولی خودتون میدونید که یه لپتاپ قیمتش چقدره و شما که مسئولیتش رو گرفتی که نباید خسارت خرابی شو بدی . این قانونه که وقتی دبیر سرکلاس مستقر شد شما بیاید دنبال لپتاپ. < نه که هشتمی ها وقتی دبیرشــون مستقر شد میان دنبالش> . حالا قضیه چی بوده ؟  خانوم مون  برای اینکه دلداری مون بده گفت تقصیر شما ها نیست بچه ها توی اتاق معلما به خانم الف اطلاع گفتن که هفتمی ها< درست یادم نیس فک کنم ازش شکایت کردن یا یه همچین چیزایی> از شما شکایت کردن ، اینم  وقتی از اتاق معلما اومده بیرون ما رو دیده و داغ دلش تازه شده و بقیشم که خودتون میدونیید. حالا چقد که به خانم مون توهین کرده

یعنی برنده میشم؟؟

اتفاقایی که در آینده خواهد افتاد

یکی از عقده ایی های جامعه

لپتاپ ,، ,خانم ,مون ,ها ,رو ,مستقر شد ,لپتاپ رو ,داد و ,دنبال لپتاپ ,شکایت کردن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زندگی یک طلبه وبلاگ آموزشی اطلاع رسانی دکترامیررضا نقش